Hakkımızda

1952 Yılından günümüze atadan toruna matbaacılık tecrübesine sahip olan bizler ilerleyen teknolojiye uygun olarak dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden "XEROX'a" ait Color 1000 , Workcenter Pro 275 Siyah Beyaz, HP Designjet 5500 dijital, HP Designjet 9000s dış mekan ve Heidelberg 4 renk baskı makineleriyle binlerce kişi ve firmaya etkin, süratli ve verimli dökümantasyon hizmeti sunmaktayız.

Bilgi güvenliği, kişiye özel baskı, yeni ve ileri anlayış, değişken data, prova baskı, sonsuza uzanan renk ve yüksek çözünürlü baskı olanağı gibi bir çok fayda sağlayan sistemlerle ekonomik olarak sonuç maliyetlerini aşağıya çekme ve en önemlisi yüksek adetlerde baskı stok maliyetini ortadan kaidırmaktayız.

İzmir' de matbaacılar sitesi olarak bilinen ve iş merkezi Yenişehir semtinde bünyemizdeki kurye servisleriyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından sizlere her türlü doküman hizmeti vermek isteğiyle THE DOCUMENT COMPANY XEROX' un Türkiye'deki tüm olanaklarından yararlanabileceğimiz noktasında görüş ve olur onaylarını alarak, olumlu yanıt ve taleplerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Bize Yazın

E-posta:
Konu:
Mesajınız:
5+2=? Lütfen soruyu cevaplayınız.

Telif Hakkı © 2014. Dibamer Dijital Baskı Merkezi Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.